Biustonosze samonośne

Posiadasz w szafie kreacje, których nie możesz założyć, ponieważ wystające ramiączka stanika psują zamierzony efekt? Sukienka bez ramiączek traci urok, a bluzka z odkrytymi plecami ukazuje z tyłu nieciekawą klamrę stanika? W tej sytuacji uratuje Cię biustonosz samonośny.

Biustonosz samonośny pozbawiony jest ramiączek i tylnego zapięcia. Miseczki za to pokryte są bezpiecznym dla skóry klejem, który sprawia, że biustonosz przylega do ciała i nie odstaje. Najlepsze staniki samonośne sprawiają, że piersi są ściśnięte i uniesione, czyli dają taki sam efekt jak tradycyjne staniki.

Dobrze dobrany biustonosz samonośny nie zsunie się podczas noszenia i wytrzyma naprawdę dużo. Pamiętajmy jednak, żeby nie zniechęcić się do tego typu bielizny przez zły wybór pierwszego modelu. Jak w przypadku każdej bielizny, ważna jest tutaj jakość.

Biustonosze ze słabym klejem mogą narobić więcej kłopotu niż pożytku, gdy po paru godzinach zaczną zsuwać się z piersi. Niekomfortowy może okazać się też wybór materiału, z którego wykonany jest biustonosz. Ważne, aby pozwalał skórze oddychać

 

Jak zakładać biustonosz samoprzylepny?

Podczas zakładania biustonosza trzeba dopilnować, aby miseczka dobrze przylegała do ciała i nie odstawała ani nie odklejała się z żadnej strony. Model z wiązaniem z przodu należy najpierw przykleić do piersi, a następnie ściągnąć sznurek – da to natychmiastowy efekt push-up.

 

Dla kogo przeznaczony jest biustonosz samonośny?

Przekrój rozmiarów jest dość spory. W ofercie marek możemy znaleźć biustonosze samonośne o rozmiarach miseczek od A do E. Kolorystyka tego elementu bielizny zależy od upodobań, jednak najbardziej uniwersalnym kolorem jest biustonosz w odcieniu Twojej karnacji.

 

biustonosze samonośne


 • JULIMEX

  BIUSTONOSZ V!BRA

  4.5 z 5
  69.90
  A, B, C, D
  beżowy/kremowy,czarny

 • JULIMEX

  BS-05 BIUSTONOSZ WOW!

  32.90
  A, B, C, D
  beżowy/kremowy,biały,czarny

 • JULIMEX

  Biustonosz samonośny BS01

  4.67 z 5
  31.90
  A, B, C, D
  beżowy/kremowy

 • JULIMEX

  Biustonosz BS 02 materiał

  31.90
  A, B, C, D, E
  beżowy/kremowy,biały,czarny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *