Bezpieczeństwo transakcji

Bardotti SSL

Szyfrowane połączenie

Stosuje szyfrowanie SSL (Secure Socket Layer). Ten rodzaj połączenia to skuteczne zabezpieczenie, używane w bankach, które pozwala na zakodowanie danych przesyłanych między sklepem a klientem.

eCommerce Fair Play

Sklep Bardotti szanuje prawa klienta i stosuje kodeks dobrych praktyk eCommerce Fair Play
Posiadanie znaku eCommerce Fair Play oznacza, że Bardotti.pl posiada zweryfikowaną tożsamość sprzedawcy. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie dane o firmie są jawne, a działalność zarejestrowana. Konsument ma gwarancję przejrzystych warunków umowy sprzedaży oraz przejrzyste warunki umowy sprzedaży.

CERTUM Seal

Bezpieczne połączenie – certyfikat SSL Certum

CERTUM Commercial SSL jest to certyfikat z grupy DV (ang.: Domain Validation), który jest uznawany za zaufany przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe. To jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie przesyłanych danych w sieci. Oferuje on weryfikację domeny i szyfrowanie połączeń do 256 bitów. Posiadanie tego certyfikatu można uwidocznić na stronie WWW poprzez umieszczenie prestiżowej pieczęci CERTUM. Dzięki niej klienci zyskują pewność, że mogą bez przeszkód rejestrować się w serwisie i korzystać z oferowanych usług internetowych. Certyfikaty Certum SSL wspierają obsługę algorytmu kryptograficznego wykorzystujące funkcję skrótu SHA-2.

Sklep Bardotti.pl - opinie klientów

Rekomendacje klientów – Sklepy24.pl

Rozumiemy dlaczego zaufanie klientów jest takie ważne. Dlatego przystąpiliśmy do niezależnego programu rekomendacji Sklepy24.pl. Może i ty zostawisz nam swoją opinię?

Certyfikat rzetelny sklep internetowy

Weryfikacja na platformie ShopConnector.pl

Zostaliśmy pomyślnie zweryfikowani przez platformę zrzeszającą ponad 120 sklepów internetowych. Dzięki temu dajemy ci pewność że zakupy u nas przebiegną gładko i zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa!