0 - 20 z 34 produktów

Biustonosze typu soft są wykonane z materiałów, które swobodnie dopasowują się do kształtu piersi. Jedynym usztywnieniem są fiszbiny zachowujące właściwy kształt stanika, miseczki zaś nie posiadają żadnego wypełnienia. Takie rozwiązanie pozwala skórze oddychać i świetnie sprawdza się w upalne dni. Panująca opina, że miękkie staniki nie podtrzymują odpowiednio biustu przyczynia się do niewielkiego zainteresowania takim modelem biustonosza. Nie jest to jednak prawdą – dobrze uszyty miękki biustonosz nie tylko świetnie radzi sobie z potrzymaniem biustu, ale również potrafi go odpowiednio wyeksponować.

Biustonosze miękkie, Biustonosz koronkowy

Staniki soft przeznaczone są w głównie dla kobiet o obfitym biuście, którym zależy nie tylko na jego dobrym ułożeniu, lecz także komforcie noszenia. Wbrew pozorom miękkie biustonosze przeznaczone są dla każdego kształtu biustu, należy jednak wybrać odpowiedni krój, który wyeksponuje to, co w nim najpiękniejsze. Delikatne koronki i materiały, z których wykonane zostały biustonosze z oferty nie podrażniają skóry i idealnie leżą pod ubraniem. Zobacz Biustonosze usztywniane

Miękki biustonosz, biustonosz soft

Źle dobrana bielizna, a już na pewno źle dobrany biustonosz nie tylko jest niewygodny i na co dzień przeszkadza, uwiera i obciera skórę, ale też nieładnie wygląda. Nie leży idealnie, nie jest dobrze dopasowany do Twojej figury, szerokości ramion i obwodu klatki piersiowej, dlatego właśnie dobór najlepszego biustonosza jest niezmiernie trudny i może potrwać dosyć długo.

Bielizna damska

Rozwiń