0 - 19 z 19 produktów

Tylko odpowiednio dopasowany biustonosz sportowy pozwoli zapobiec uszkodzeniom i deformacjom piersi w trakcie treningu czy aktywności sportowej.

Topy sportowe, biustonosze

Sportowy biustonosz powinien być dobrany zarówno do rozmiaru biustu, jak i rodzaju uprawianej aktywności fizycznej. Im większy biust i intensywniejsza aktywność, jak bieganie, fitness, tym bardziej stanik sportowy powinien być zabudowany i odpowiednio usztywniony. Warto zadbać o swoją wygodę i dobrać odpowiedni krój. Jeśli intensywnie biegasz powinnaś wybrać biustonosz typu top który zapewni komfort i swobodę ruchów a jednocześnie będzie podtrzymywać biust. Przy wszystkich aktywnościach, kiedy chcesz nosić biustonosz, zwróć uwagę na odpowiedni wybór miseczki i ramiączko. Nawet podczas intensywnych ćwiczeń odpowiednio dobrany biustonosz ma być na swoim miejscu i nie odciągać cię od wyznaczonego celu.

Zobacz też biustonosze miękkie

Biustonosze do biegania, jogi, fitnessu na Bardotti.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno miękkie, wygodne topy przeznaczone dla Pań o mniejszym biuście, do codziennego użytku czy relaksu, jak i profesjonalne sportowe biustonosze o dopracowanych konstrukcjach, wykonane ze specjalnych, oddychających materiałów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz sportowe damskie biustonosze najlepszych marek m.in Sloggi

 

Rozwiń