Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

0 produkty

Brak produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Grube i ciepłe rajstopy to podstawa zimowej garderoby. W naszym asortymencie posiadamy rajstopy ze wszystkich rodzajów tkanin oraz w różnorodnych wzorach. Idealne na zimę będą rajstopy z polaru , wyjątkowo miękkie oraz zapewniające uczucie ciepła. Rajstopy damskie z grubej mikrofibry firmy GATTA,  GABIRELLA oraz VENEZIANA o wysokiej wytrzymałości zapewnią Ci komfort i swobodę przez cały dzień. W sklepie znajdziesz całą gamę grubych, kryjących rajstop w sam raz na zimne dni, na przykład kryjące rajstopy damskie wykonane z grubej dzianiny typu frotte.

Rajstopy damskie, rajstopy uciskowe

Mamy także rajstopy wysokiej jakości, które dzięki swojej specjalnej strukturze dająca uczucie jedwabiu na skórze. Zmniejszają uczucie zmęczenia, poprawiają ukrwienie i kondycję skóry, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej. Dla kobiet w ciąży mamy grube rajstopy ze specjalną konstrukcją majteczkową podtrzymującej rosnący brzuch, wykonanej z wyjątkowo elastycznej przędzy lycra. Posiadamy wiele wzorów dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów - rajstopy znanych producentów: MONA, OMSA, FIORE. Przejrzyj naszą kolekcję i wybierz parę idealną dla siebie!

Rozwiń