Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

26 produkty

Stroje bikini pojawiły się w latach czterdziestych dwudziestego wieku w Paryżu, jednak największą popularność zdobyły w latach sześćdziesiątych. Jest to odważniejsza wersja stroju kąpielowego i plażowego od tych wcześniej znanych, które zakrywały ciało od biustu po pośladki. Obecnie jest to najpopularniejszy rodzaj stroju plażowego, występuje w wersjach z Szotami, figami czy stringami.

Bikini, kostiumy kąpielowe

Można spotkać wersje bardziej sportowe, gdzie góra stroju jest bardziej zabudowana najczęściej z kąpielowymi spodenkami, jak i kolorowe odważne kostiumy kąpielowe z majtkami wiązanymi z boku oraz z oszczędnymi stanikami wiązanymi na plecach i szyi.

Bikini na plażę

Różnego rodzaju stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe jednoczęściowe i dwuczęściowe nigdy nie zastąpią nam prawdziwego bikini. Skromne i eleganckie stroje możemy zabrać na wakacje w tropiki, nad morze, na basen nad jezioro lub do zwykłego opalania się na trawie. Uniwersalne bikini jest wygodne, nie przeszkadza noszone bezpośrednio pod ubraniem i pięknie wygląda. Różne kroje i wzory dają duże pole do popisu osobom niezdecydowanym. Możemy wybrać takie z pełnymi majtkami lub ze stringami odsłaniając pośladki. Seksowny strój na plażę uwodzi i pięknie wygląda w gorącym słońcu. Łatwość w praniu i czyszczeniu tym bardziej przemawia za kupnem tego typu stroju plażowego.

Bikini - Bielizna damska

Bikini również powinno być idealnie dobrane do konkretnej sylwetki kobiety. Wszystkie kobiety są piękne – niezależnie od swoich kształtów i rozmiarów. Jest to odpowiedni strój zarówno dla wysokich jak i niskich kobiet. Kostiumy kobiece można podzielić na jednoczęściowe i dwuczęściowe (jak np. bikini), składające się ze stanika i majtek. Współcześnie stroje kąpielowe możemy podzielić na: Strój jednoczęściowy, Tankini, Monokini, Skirtini, C-stringi, Mikrokini, Stikini, Topless, Bottomless, Burkini.

Stroje kąpielowe

W zależności od ilości odsłoniętego ciała i sposobu jego zasłaniania mamy różne rodzaje strojów kąpielowych. Wybór różnych strojów plażowych jest dużo większy w przypadku kobiet niż mężczyzn, których garderoba w tej kwestii jest trochę uboższa. Bardzo ciekawym typem stroju sa C - stringi - jest to usztywniony pasek materiału zakrywający miejsca intymne, przytrzymywany wąską, elastyczną częścią przeprowadzoną między pośladkami, odsłania możliwe najwięcej ciała zakrywając miejsca intymne.

Bielizna damska na plażę

 

Rozwiń