Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

21 produkty

Big Bussi to marka skierowana dla kobiet o pełnych kształtach i dużym biuście. W kolekcji tej europejskiej firmy można znaleźć zarówno zarówno biustonosze usztywniane jak i miękkie oraz majtki. Wśród szerokiej gamy produktów tej marki przepiękne biustonosze w rozmiarach nawet 90F, modele z elegancką koronką, jak i staniki gładkie, kuszące figi, szorty, łączące w sobie zmysłowość i wygodę figi pełne.

Do produkcji bielizny Big Bussi użyto najwyższej jakości materiałów powstałych z najlepszej przędzy, która jest używana do produkcji innych renomowanych marek bielizny, nie tylko tych z polski, ale również tych zagranicznych. Dzięki temu produkty tej marki spełniają wysokie zagraniczne standardy jakościowe. Pamiętaj, że u nas zawsze możesz liczyć na darmową dostawę przy zakupach za co najmniej 100 zł, profesjonalną poradę brafitterek, wsparcie przy zakupach oraz szybką dostawę (towar wysyłamy nawet w ciągu 24 h)!

Ze względu na ekskluzywność tej marki, jej produkty są dostępne wyłącznie w stacjonarnych salonach brafitterskich oraz w Internetowym Salonie Bielizny Bardotti.pl.

 

Tabela rozmiarów BigBussi >

Rozwiń