Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

Bielizna korygująca i modelująca

Thursday, July 4, 2019

Komfort i pewność siebie 

 Bielizna modelująca może niektórym przywoływać skojarzenia z brakiem atrakcyjności i niewygodą a nawet z niekorzystnym wpływem na zdrowie. Jednak dzisiejsza bielizna korygująca to przeciwieństwo tych wyobrażeń. Nie jest tak trudna do włożenia jak mogłoby się wydawać, daje rewelacyjne rezultaty a oprócz wspaniałej funkcjonalności nie powstydzisz się też jej wyglądu. 

 

Wygodna bielizna korygująca 

Dzisiejsza bielizna modelująca to już nie fiszbiny ani gorsety. Jest bezszwowa, wykonana z materiałów, które pozwalają skórze oddychać i dopasowuje się do ciała. Bielizna uszyta z naturalnych tkanin z elastyczną domieszką gwarantuje poczucie komfortu. Dobrze dobrana bielizna modelująca będzie zawsze wygodna! 

 

Kiedy zakładać bieliznę modelującą? 

Bielizna modelująca z reguły maskuje mankamenty sylwetki, które chcemy ukryć lub optycznie poprawić. Głównym zadaniem bielizny modelującej nie jest zatem wyszczuplanie, tylko lekkie korygowanie wybranych partii ciała, aby idealnie współgrały z wybraną garderobą. Bielizna ta wysmukla sylwetkę, wygładza nierówności, podnosi biust, pośladki oraz pewność siebie za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. 

 

Od czego zacząć wybieranie bielizny modelującej? 

Po pierwsze, na rynku istnieją modele bielizny wysmuklającej dostosowane do różnych typów sylwetki, które dodatkowo eksponują kobiece atuty. Kluczem jest wybranie odpowiedniego rozmiaru. Błędne jest zdanie, że bielizna modelująca powinna być o rozmiar mniejsza niż rozmiar bielizny noszonej na co dzień. 

 

Podczas kupowania bielizny modelującej sylwetkę należy pamiętać, że możemy wybierać między modelami o różnych poziomach modelowania. Warto też wiedzieć którą część sylwetki chcemy skorygować za pomocą bielizny. 

 

Seksowna bielizna modelująca 

Jeśli myślisz, że bielizna korygująca jest nudna i brakuje jej ozdobnego charakteru, to na szczęście jesteś w błędzie. Na rynku istnieją marki, które postarały się o dekoracyjne elementy bielizny modelującej – możesz więc wybierać tę bieliznę jak każdą inną – według swoich upodobań. Koronkowe wstawki lub tiulowe przeszycia? Żaden problem. 

 

Wypróbuj sama! 

Aby zatuszować niedoskonałości sylwetki często wystarczy niewiele wysiłku. Sporo kobiet jednak nadal nie jest przekonanych do sięgania po bieliznę modelującą. My za to od serca radzimy, abyście zapomniały o dawnych wyobrażeniach i przekonały się jak prosta jest droga do codziennego komfortu. 

 

 

bielizna modelująca