Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

Biustonosze usztywniane

Thursday, November 21, 2019

JAK SĄ ZBUDOWANE BIUSTONOSZE USZTYWNIANE I DLA KOGO?

Usztywniany biustonosz to często wybierany model wśród innych staników. Dlaczego jest tak popularny? Na czym polega sekret jego budowy? Jakie działa cuda?

Biustonosze usztywniane można podzielić na te szyte standardowo lub te, które są wzmocnione wkładkami gorseciarskimi. Te drugie potrafią naprawdę dobrze optycznie powiększyć biust, dlatego cieszą się powodzeniem u kobiet z mniejszym biustem.

Niektóre modele usztywnianych biustonoszy posiadają od wewnętrznej strony kieszonki, do których można wsunąć specjalne wkładki powiększające, które dodatkowo uwydatnia piersi. Biustonosze z wkładkami świetnie sprawdzają się u kobiet z asymetrycznym biustem lub u Amazonek, ponieważ pozwalają na samodzielne dopasowywanie rozmiarów pojedynczych miseczek.

Biustonosze usztywniane śmiało polecamy zarówno właścicielkom dużych jak i małych biustów.

Z FISZBINAMI CZY BEZ?

Tradycyjnie, staniki usztywniane dla kobiet, którym przestały rosnąć piersi posiadają wbudowane fiszbiny. Są one elementem, który pomaga podtrzymywać miseczki i piersi na swoim miejscu. Fiszbiny są po prostu częścią stelażu biustonosza, który odciąża wagę biustu z miseczek.

JAKI MODEL WYBRAĆ?

Wybór nie jest łatwy, ponieważ do biustonoszy usztywnianych zaliczamy balkonetki, bardotki oraz biustonosze push-up. Jest to jednak dobra wiadomość! Na pewno znajdziesz model, który przypadnie Tobie i Twojej figurze do gustu.

Więcej o wymienionych modelach dowiesz się z naszych wcześniejszych postów. Zapraszamy do lektury!

 

biustonosze usztywniane