Niewidoczna bielizna

Thursday, August 1, 2019

Niewidoczna bielizna pod każdym ubraniem

Wymarzyłaś sobie nietypową kreację lub planujesz wyjście w dobrze przylegającym kostiumie, ale boisz się, że efekt zostanie popsuty przez nieodpowiednią bieliznę? Niestety, Twoje obawy mogą być słuszne. To prawda, że źle dobrana bielizna potrafi rzucać się w oczy i odwracać uwagę od efektu, jaki miał wywołać włożony na nią strój. Na szczęście nie musisz się tego szczególnie obawiać, ponieważ dzisiejsza bielizna przychodzi kobietom na pomoc.

Jak sprawić, aby bielizna była niewidoczna pod ubraniem?

Znalezienie odpowiedniej „niewidocznej” bielizny nie powinno zająć więcej czasu niż skompletowanie klasycznego kompletu bielizny. Wiele marek posiada w swoim asortymencie elementy bielizny przeznaczone do zadań specjalnych.

Po pierwsze, podczas zakupów zwróć uwagę na to, aby bielizna była bezszwowa. Szwy pogrubiają wykończenie materiału i sprawiają, że bielizna nie jest w stu procentach równa na całej swojej powierzchni. Może się także okazać, że będziesz potrzebowała gładkiego stanika. Sprawę załatwi modelujący biustonosz bezfiszbinowy, oczywiście bez koronki.

Jeśli zakładasz lekko prześwitujący materiał, pamiętaj, aby wybrać bieliznę w odcieniu swojej karnacji – kolor nie będzie odznaczał się pod ubraniem.

Biustonosze pod nietypowe kreacje

Kreacje o nietypowych fasonach wymagają specjalnych biustonoszy. Do stroju z głębokim dekoltem potrzebny jest biustonosz o równie głębokim wycięciu. Bluzka bądź sukienka z odkrytymi plecami wymaga modelu pozbawionego ramiączek (lub o szeroko rozstawionych ramiączkach) z niżej ulokowanym zapięciem pod biustem. Jeśli chodzi o asymetryczne kreacje na jedno ramię, to możemy wybierać spośród staników z pojedynczymi ukośnymi ramiączkami. Uznaniem cieszą się również biustonosze, które pozwalają na różne kombinacje zapięć. Panie o mniejszym biuście mogą dodatkowo wypróbować samonośny biustonosz żelowy, skonstruowany z samych miseczek.

Wybierz bieliznę dla siebie

Jak widać, kobiety nie muszą już się obawiać noszenia przylegających strojów, sukienek na jedno ramię lub bluzek z odkrytymi plecami. Przy tak szerokim asortymencie bielizny bezszwowej oraz różnej kombinacji zapięć biustonoszy każda z nas znajdzie dla siebie coś odpowiedniego na każdą okazję.

 

bielizna damska