Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

ROZPAL WYOBRAŹNIĘ. BODYSTOCKING

Thursday, January 9, 2020

Co to takiego?

Już wyjaśniamy. ​Bodystocking to rodzaj bielizny erotycznej​. Jak sama nazwa wskazuje, jest to ​połączenie body z pończochami​. Obie wspomniane części bielizny tworzą jeden element garderoby. Niektóre są ze sobą połączone w sposób imitujący pończochy doczepione do body, inne, te bardziej zabudowane, okrywają całą sylwetkę a konstrukcją przypominają wręcz kombinezon!

Jednak podobieństwo do kombinezonu kończy się na podstawach konstrukcji.Bielizna bodystocking ​wykonana jest z cienkich, delikatnych​, doskonale dopasowujących się do ciała materiałów – koronek, siateczek, a także lycry. Ozdobiona jest zazwyczaj misternym wzornictwem. ​

Erotycznej pikanterii dodają jej ​przede wszystkim ​wycięcia​​w miejscach majteczek lub piersi.​

Kolorystyka? Czarny, czerwony oraz biały to ​najpopularniejsze kolory​ bodystocking, jakie można znaleźć w sklepach. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór modeli od kultowej firmy Obsessive.

Dla kogo? Bodystocking to idealne rozwiązanie ​dla każdej kobiety​, która zna wartość swojego ciała i chce czuć się seksownie.To także ​świetna propozycja dla par​,które pragną pobudzić fantazję i uatrakcyjnić swoje łóżkowe doznania.

Bodystocking szybko zyskuje coraz więcej zwolenników, bo jest wyjątkowo seksownym i odważnym elementem bielizny erotycznej. Jesteśmy przekonani, że rozpali zmysły Twojego partnera. A Ty, dasz się skusić?