Sexy przebrania w sypialni

Wednesday, February 8, 2017

Sexy przebrania w sypialni

Aby urozmaicić swoje życie erotyczne nie jesteśmy skazani wyłącznie na wymyślne seks-zabawki. Coraz więcej par decyduje się na odgrywanie w sypialni scenek rodzajowych wykorzystując do tego celu sexy przebrania. Aby kupić ponętny kostium erotyczny wcale nie musisz udawać się do sex shopu. Popularność seksownych wdzianek skłoniła wiele sklepów z bielizną do włączenia ich do regularnej oferty.

Nie czekaj na specjalne okazje

Każdy dzień jest dobry na urozmaicenie życia erotycznego. Nudny seks sprawia, że popadamy w rutynę, a nasze wzajemne zainteresowanie sobą nawzajem spada. Nawet jeżeli wasz seks jest nieziemski, wprowadzenie do sypialni dodatkowych elementów może pomóc wam odkryć siebie na nowo i znacznie podkręcić wasze pożądanie. Wiele osób powstrzymuje się jednak z powiedzeniem głośno o swoich fantazjach bojąc się, że zostanie to niewłaściwie odebrane. Faktem jest jednak, że jeżeli nasz partner lub partnerka uważa wasze życie erotyczne za wyjątkowo udane także bez zabawek to nie powinniśmy odbierać propozycji wprowadzenia dodatkowych urozmaiceń jako objawu nietypowych skłonności lub preferencji seksualnych, a raczej jako chęć dodania odrobiny pikanterii w sypialni.

Spójrz z innej perspektywy

Fakt, że kobieta przebierze się w łóżku nie oznacza od razu, że mężczyzna zacznie fantazjować, że kocha się z kimś innym. Wręcz przeciwnie – ponętne przebranie sprawi, że będzie mógł spojrzeć na swoją partnerkę z innej, zupełnie nieznanej mu do tej pory strony, przez co jeszcze bardziej doceni jej atrakcyjność. Aby czerpać przyjemność z seksu i odkrywać jego nowe obszary nie jest potrzebna częsta zmiana partnerów. Wystarczy, że otworzycie się na eksperymenty we dwoje, a jakość waszego życia seksualnego natychmiast wzrośnie.

Gra wstępna – sexy przebrania w sypialni

Sexy przebrania w sypialni mogą być także doskonałym pomysłem na podgrzanie atmosfery między wami jeszcze zanim traficie do łóżka. Ponętna policjantka przygotowująca kolację czy niegrzeczna uczennica przechadzająca się po domu kusząc partnera swoimi wdziękami sprawi, że mężczyzna oszaleje z zachwytu i nie będzie mógł doczekać się intymnego zbliżenia. Kobieta natomiast odczuje wzmożone podniecenie w trakcie gry wstępnej, kiedy pozostając jeszcze w kostiumie nie będzie mogła doczekać się kolejnego kroku partnera. Jeżeli do tej pory nie używaliście tego typu gadżetów i czujecie się nieco speszeni to warto określić role, jakie będziecie odgrywać tego wieczoru tak, aby każde z was czuło się komfortowo. Policjantka wcale nie musi dominować, a strój uczennicy nie musi być przecież posłuszna. Mimo że na początku możecie czuć się nieco skrępowani to na pewno uda wam się rozładować zawstydzenie śmiechem. Jeżeli jednak zdecydujecie się na kontynuację przygody z przebraniami erotycznymi to na pewno doznacie przełomu i odkryjecie nowe sposoby na sprawianie sobie przyjemności w trakcie zbliżeń.

Wspólny wybór

Aby mieć pewność, że bielizna erotyczna spełnia oczekiwania was obojga możecie wybrać ją wspólnie. Sklepy internetowe z bielizną oferują szeroki wybór bielizny koronkowej oraz kostiumów, a ich kupowanie nie jest już dzisiaj niczym wstydliwym. Jeżeli jednak chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, wybierz przebranie samodzielnie. Taka niespodzianka nigdy nie będzie przecież nietrafionym prezentem. Przejrzyj nasze sexy przebrania w sypialni.