@czescanna
Anna

Jestem @czescanna. Zobacz jakie produkty pokazuję na swoim fanpage’u! W jednym miejscu zabrałam je wszytkie. Są naprawde cudne. Sprawdź sama! Zobacz też mój profil @czescanna na instagram!

Zobacz moją kolekcję!

@natalia_ra2n
Natalia Radwan

Cześć! Jestem @natalia_ra2n i mam przyjemność zaprezentowania Wam produktów świetnej jakości, które skradły moje serce. Na codzień staram się być lepszą wersją siebie, brzmi banalnie? Wpadnij na instagram @natalia_ra2n i sam się przekonaj, że to nie lada gratka 😉

Zobacz moją kolekcję!

@jagoda_urban
Jagoda Urban

Hej Wszystkim 🙂 Serdecznie zapraszam na profil @bardotti.pl, gdzie znajdziecie przepiękna bieliznę, którą mam przyjemność reklamować oraz na mój profil @jagoda_urban, gdzie dzielę się z Wami kawałkiem mojego świata 🙂

Zobacz moją kolekcję!

@mjozwowska
Magda Józwowska

Nazywam się Magda, mam 21 lat. Moje pasje to moda, języki obce oraz podróże. Studiuję lingwistykę stosowaną, pracuję i podróżuję jak najczęściej mogę! Im dalej tym lepiej 😉 Jestem modelką od 3 lat. Uwielbiam klasyczne outfity oraz dodatki. Bielizną od Bardotti zainspirowałam się od razu. Jest totalnie w moim stylu!

Zobacz moją kolekcję!

@ms._fobia
Emilia Cieślakowska

Sport jest całym moim życiem, od 13 lat trenuję karate. Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w karate, trenuję 3-4 razy w tygodniu, dodatkowo prowadzę treningi z dziećmi, by dzielić się swoją pasją i zarażać je miłością do aktywności fizycznej. Od ponad roku chodzę na siłownię, dodatkowo pracuję i studiuję architekturę na V roku. Staram się zdrowo odżywiać, lecz niczego nie liczę.

Zobacz moją kolekcję!

@mama_na_silowni
Ania

Jestem szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych nastolatków. Mając 35 lat postanowiłam zrobić coś dla siebie i zmieniłam swoje życie i swoje ciało. Zakochując się w treningach na siłowni i w zdrowym odżywianiu, osiągnęłam swój osobisty sukces i swoją metamorfozę. Zapraszam Cię na swój profil mama_na_silowni , na którym udowadniam, że każda mama może wyglądać dobrze w bikini i czuć się sama ze sobą bardzo dobrze.

Zobacz moją kolekcję!

@asia.macias
Asia Macias

Witam, mam na imię Asia. Od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę. Nic nie daje mi takiej radości jak podróże i pisanie bloga. Znalazłam się na tej stronie ponieważ bardzo cenię sobie jakość i miłą obsługę 😉 Zakochałam się w produktach ze sklepu Bardotti.pl od momentu otwarcia przesyłki. Zapraszam na swój profil.

Zobacz moją kolekcję!