Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

Wysyłka i dostawa

Zdecydowaną większość zamówień złożonych do południa w dniu roboczym wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia składane po godzinie 12 są wysyłane kolejnego dnia roboczego. Wszystkie paczki odbierane są przez kuriera z magazynu o godzinie 15, od poniedziałku do piątku.
W okresach wzmożonego ruchu (Black Friday, Mikołajki, cały grudzień, Walentynki) wysyłka zamówień może się nieznacznie wydłużyć.

W nielicznych sytuacjach, gdy towar jest sprowadzany na zamówienie lub występują problemy z nadaniem paczki (np. awarie systemów nadawczych przewoźników), wysyłka może się nieco wydłużyć. W takich przypadkach zawsze skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Zarówno wysyłka jak i dostawa odbywają się zgodnie z wybraną przez kupującego formą zamówienia. Wszystkie czasy trwania dostawy zostały podane orientacyjnie i mogą się nieznacznie różnić. Maksymalny czas, po jakim dostaniesz swoje zamówienie to 14 dni.

czas dostawy = czas potrzebny na nadanie paczki + czas doręczenia paczki

 

Tabela kosztów dostawy i max. czasu dostarczenia (od momentu nadania przesyłki)

Poczta Polska

13,90 zł

3-5 dni roboczych od daty nadania

Kurier DPD/GLS

14,90 zł

1-2 dni robocze od daty nadania

Paczkomaty InPost

12,90 zł

1-2 dni robocze od daty nadania

Poczta Polska za pobraniem

16,90 zł

3-5 dni roboczych od daty nadania

Kurier DPD/GLS za pobraniem

17,90 zł

1-2 dni robocze od daty nadania

 

Jeśli łączna wartość produktów, które zamawiasz przekracza 150 zł (kwota po odliczeniu rabatu) oraz opłacasz zamówienie z góry wyślemy je za darmo Pocztą Polską lub do Paczkomatów In-Post!

 

Śledzenie zamówienia

Po jego złożeniu, wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową, a ponadto możesz je sprawdzić logując się na swoje konto w zakładce Śledzenie zamówienia.