Co zyskasz należąc do Klubu Bardotti?

Zdobywaj dodatkowe punkty!

Zrób zakupy

Zrób zakupy w sklepie bardotti.pl

Zbieraj punkty

Wymieniaj złotówki na punkty, oceń kupiony produkt na naszej stronie lub ceneo.pl, poleć Klub znajomym, oznaczaj zdjęcia na Instagramie lub otrzymuj powiadomienia push

Kupuj taniej

Wykorzystaj zebrane punkty przy kolejnych zakupach

Każde 10zł wydane na produkty nieprzecenione to 1 punkt

1 punkt

Dodaj opinię o produkcie na Ceneo.pl *

1 punkt

Dodaj zdjęcie na Instagramie oznaczone @bardotti.pl *

10 punktów

Dodatkowe punkty za każdego zarejestrowanego, poleconego przez Ciebie użytkownika

5 punktów

Dodaj opinię o produkcie na bardotti.pl

1 punkt

Wyraź zgodę na powiadomienia push

5 punktów
1 pkt = 1 zł zniżki
* punkty zostaną przyznane jeśli powiadomisz nas mailowo o wykonanym zadaniu. W przypadku dodanej opinii na Ceneo.pl lub zdjęcia na Instagramie nie zapomnij dołączyć linka do Twojej opinii/zdjęcia! W przypadku polecenia nowego członka Klubu podaj w mailu jego imię, nazwisko oraz adres mailowy.

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do Klubu Bardotti wypełnij poniższy formularz. Na Twoje konto mailowe dostaniesz wiadomość powitalną wraz z linkiem aktywacyjnym oraz pierwsze punkty!Adres email został dodany do bazy, sprawdź swoją skrzynkę i potwierdź swój zapis.

Często zadawane pytania

Klub Bardotti to program lojalnościowy, który umożliwia zdobywanie punktów oraz ich wymianę na rabaty, darmowy zwrot kostiumów kąpielowych oraz biustonoszy przy zakupie więcej niż jednej sztuki, a także daje prawo do ‘pierwszeństwa wyprzedażowego’.

Aby dołączyć do Klubu Bardotti wystarczy zarejestrować się na stronie bardotti.pl korzystając z tego formularza. Możesz dołączyć do Klubu bez dokonywania w danym momencie żadnego zakupu.

Nie, członkostwo w Klubie Bardotti jest bezpłatne.

Członkowie Klubu Bardotti muszą mieć co najmniej 18 lat.

Członkostwo jest powiązane z Twoim kontem użytkownika – jeśli zapomnisz nazwę użytkownika lub hasło, możesz je odzyskać za pomocą specjalnej opcji na stronie bardotti.pl. Aby odzyskać swoją nazwę użytkownika i/lub hasło, kliknij tutaj.

Tak, do każdego konta członkowskiego może być przypisana tylko jedna osoba.

Możesz uaktualnić swoje dane wchodząc na swoje konto na stronie bardotti.pl. Aby przejść do zakładki konta, kliknij tutaj.

Darmowy zwrot strojów kąpielowych oraz biustonoszy jest możliwy przy zakupie co najmniej dwóch sztuk danego produktu. Przysługuje on tylko i wyłącznie w przypadkach, gdy zamówienie obejmuje kilka sztuk tego samego modelu, różniące się jedynie rozmiarem lub kolorem, oraz gdy co najmniej jedna sztuka z zamówienia nie zostanie zwrócona.

Darmowy zwrot strojów kąpielowych oraz biustonoszy przysługuje w ciągu dwóch tygodni od odebrania przesyłki z danymi produktami. Po tym czasie koszty odesłania zwracanego towaru pokrywa klient.

Punkty można zdobywać, robiąc zakupy w sklepie online na stronie Bardotti.pl, a także uczestnicząc w innych, organizowanych przez Klub działaniach, które są nagradzane punktami. Za każde 10 złotych wydane w sklepie internetowym Bardotti.pl zostaje przyznany 1 punkt, za dołączenie do klubu – 5 punktów, za zaakceptowanie powiadomień push – 5 punktów, za dodanie opinii do produktu na stronie bardotti.pl – 1 punkt, za dodanie zdjęcia na portalu Instagram lub Facebook z naszym produktem i tagiem @bardotti.pl – 5 punktów (punkty dodawane są po mailowym powiadomieniu nas o dodanym zdjęciu).

Będziesz otrzymywać punkty za każdy zakup produktów nieprzecenionych.

Przy wymianie punktów na zniżkę każdy 1 punktów jest wart 1 złoty. Naliczona zniżka nie może być wyższa niż 25% wartości zamówienia. Zniżka nie obejmuje kosztów wysyłki oraz towarów przecenionych i nie łączy się z innymi rabatami.

Możesz sprawdzić saldo i historię zebranych punktów na stronie swojego konta.

Gdy zwrócisz produkt, punkty przyznane za jego zakup zostaną pobrane z Twojego konta.

Tak, punkty wygasają po upływie 3 miesięcy od ich przyznania.

Pierwszeństwo wyprzedażowe oznacza otrzymywanie powiadomień drogą mailową lub smsem o promocji na kilka dni przed ogłoszeniem jej na stronie internetowej Bardotti.pl, co daje lepszy dostęp do rozmiarów.

W każdej chwili możesz zlikwidować swoje konto w programie lojalnościowym Klub Bardotti. Aby to zrobić, wyślij nam informację na adres sklep@bardotti.pl z maila zarejestrowanego w Klubie Bardotti z informacją o chęci rezygnacji z członkostwa

Zobacz regulamin klubu