Kolor roku – Ultra Violet

W nadchodzącym 2018 roku królował będzie Ultra Violet! Zdaniem Instytutu Pantone, najbardziej opiniotwórczego w kwestii kolorów, to właśnie głęboki fiolet zawładnie światem mody i wystroju wnętrz. Kolor ten reprezentuje zarówno zagadki kosmosu, niezgłębione tajemnice współczesnego świata, jak i kontrkulturę i zacięcie artystyczne. Opiniodawcy wspominają niezapomniane kreacje ikon muzyki popularnej, takich jak Prince, Jimi Hendrix czy David Bowie. Ultrafiolet pozwala wyrazić swoją kreatywną stronę.

Zdaniem Laurie Pressman, wice prezydent Instytutu Pantone cykliczne wybory Koloru Roku przestały być jedynie zapowiedzią trendów w modzie i sztuce, zyskały za to status odzwierciedlenia potrzeb tych dziedzin.

  W kontrze do zeszłorocznego wyboru, który padł na Greenery, świeży i optymistyczny odcień zieleni, Ultra Violet jest bardziej stonowany, elegancki i wyrafinowany. Projektanci mody są zgodni co to trudności w użyciu tego typu kolorów, jednak w połączeniu z odpowiednim krojem sukienki, czy w zastosowaniu w kontrastującym wzorze mogą w wyjątkowy sposób podkreślić urodę zarówno brunetek i blondynek.

  Dla tych z Pań, które nie potrafią dobrać garderoby w najbardziej popularnym kolorze roku, a jednocześnie pragną podążać na najświeższymi trendami polecamy bieliznę w tym kolorze. Zmysłowy biustonosz, czy podkreślające krągłości figi w odcieniu Ultra Violetu nadadzą stylizacji nieco tajemniczego, a zarazem wyrafinowanego charakteru, podkreślając kreatywną osobowość właścicielki. Jeśli więc znudziły Ci się monochromatyczne zestawy bielizny i szukasz czegoś bardziej niebanalnego, a jednocześnie eleganckiego, sięgnij po zestawy w najmodniejszym kolorze nadchodzącego roku!

  Zobacz naszą kolekcję Ultra Violet!

   Dodaj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *