Pończochy z klasą

Jakie pończochy wybrać?

Drogie Panie, jeśli myślałyście że klasyczne pończochy są przeżytkiem, to nic bardziej mylnego. Są bardziej wyrafinowanym zamiennikiem rajstop, który dodaje stylizacji kobiecości. Czas pozbyć się również dawnych przekonań. Dzisiejsze pończochy są wygodne i trudno sprawić, aby same zsunęły się z nóg. Nic dziwnego, że coraz więcej kobiet wraca do tej bieliźnianej klasyki.

 

Pończochy samonośne

Jeśli wolisz szybsze i bardziej nowoczesne rozwiązanie to obecnie dużą popularnością cieszą się pończochy samonośne, które nie potrzebują dodatkowej pomocy przed opadaniem w dół. Silikonowy pasek umiejscowiony w górnym wykończeniu nogawki doskonale radzi sobie z siłą grawitacji. Pończochy samonośne są najlepszym rozwiązaniem, gdy zakładasz mocno przylegającą do ciała sukienkę – pasy do pończoch ani podwiązki nie będą odznaczały się pod ubraniem

 

Pas do pończoch

Pasy do pończoch możemy wybierać wedle najśmielszych upodobań. Dostępne są w różnych szerokościach, kolorach i zdobieniach. Cienkie pasy pełnią głównie ozdobną funkcję, dlatego to pełniejsze pasy lepiej sprawdzą się w codziennym użytku. Można je nosić w talii lub na biodrach. Szersze w talii pasy dodatkowo ją podkreślają i modelują brzuch. Najszersze pasy sięgają od talii aż za pośladki i podkreślają dodatkowo krągłości z tyłu. Pończochy z pasami najlepiej nosić pod nieopinające kreacje. Warto także pamiętać, że pończochy można przypiąć do body lub gorsetu.

 

Podwiązki do pończoch

Podwiązki kojarzone są obecnie z takimi okazjami jak studniówka lub ślub. Warto jednak przypomnieć sobie czasy, gdy służyły one do podtrzymywania pończoch i zainspirować się klasyką. Obecnie zestawienie pończoch z podwiązką jest wyjątkowo kobiece, ale podwiązka pełni zazwyczaj funkcję jedynie ozdobną. Jeśli chcesz wykorzystać ją do pełnienia swojej dawnej funkcji, wybierz dobrej jakości podwiązkę specjalnie przeznaczoną do tego celu. Możesz także wybrać dekoracyjną podwiązkę, którą założysz na samonośne pończochy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *