W trosce o Twoje zdrowie: walczymy z rakiem piersi!

Najnowsze wieści ze świata bieliźnianej innowacji: walczymy z rakiem piersi!

Czy wiesz, że rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet? Tak, drogie Panie, piersi to nasz skarb i należy o nie dbać nie tylko pod względem wyglądu, (balkonetka) ale przede wszystkim zdrowia i odpowiedniej profilaktyki. Niestety – zbyt wiele przypadków zachorowań na nowotwory piersi, wykrywane jest zupełnie przypadkowo, np. podczas kąpieli. Wiele kobiet nie wie jak się badać lub często po prostu o tym zapomina.

Rewolucja w diagnostyce

Dziś prezentujemy najnowsze odkrycie, które w krótkim czasie ma szansę zrewolucjonizować odpowiednią diagnostykę, będącą podstawą do szybkiej reakcji oraz efektów ewentualnego leczenia.
Stanik na straży Twojego zdrowia.
W ostatnim czasie świat obiegła informacja o odkryciu młodego, 18-letniego studenta z Meksyku, Julian Rios Cantu, który wynalazł stanik, badający i wspomagający diagnozę nowotworów piersi.

Jak to działa?

Stanik „EVA” wyposażony jest w odpowiednie sensory, wyczuwające wszelkie nieprawidłowości. Ponad 200 biosensorów, odwzorowuje powierzchnię piersi i notuje wszelkie zmiany wielkości lub temperatury, które mogą powstać wskutek zmian nowotworowych. Powstawaniu nowotworów towarzyszy nadmiar unaczynienia piersi, zwiększony przepływ krwi, co prowadzi do podwyższenia temperatury. Efektywne wyniki badań pojawiają się przy użytkowaniu bielizny od 1h – 1,5h tygodniowo. Nie trzeba zatem rezygnować ze swoich ulubionych staników, aby pozostać pod pełną opieką tej innowacyjnej bielizny.
Profilaktyka z wykorzystaniem stanika EVA jest zdecydowanie efektywniejsza, niż samodzielnie badanie piersi, przeprowadzane np. podczas kąpieli. Sensory gwarantują dokładną ocenę wszelkich zmian, na które należy zwrócić uwagę.

Dla kogo?

Tego typu innowacje to wspaniała wiadomość dla każdej kobiety, ceniącej zdrowie i odpowiednią profilaktykę. Na stanik EVA, szczególną uwagę powinny zwrócić kobiety, które posiadają genetyczne obciążenia nowotworowe. To właśnie one występują w puli osób najbardziej narażonych na zachorowanie. Powinniśmy czerpać wiedzę oraz dobre praktyki od osób takich, jak Julian, którego odkrycie wesprze walkę z nowotworami już w pierwszych jego stadium. Inspiracją do odkrycia okazała się mama Juliana, która w wyniku rozległego nowotworu, straciła obie piersi. W leczeniu nowotworów najważniejszy jest czas – im wcześniej wykryte zmiany, tym efektywniejsze leczenie, mniejsze komplikacje i niepożądane skutki choroby, które wpłynąć mogą na całe nasze życie.

Najważniejsze to odpowiednio dobrana bielizna

Odkrycie 18-letniego studenta z Meksyku, zwraca dodatkowo uwagę na fakt, jak ważny jest odpowiedni dobór bielizny, szczególnie staników. Odpowiedni kształt oraz rozmiar mają ogromne znaczenie dla prawidłowej pielęgnacji oraz formy biustu. Bielizna oferowana przez sieciówki, produkowana jest według bardzo okrojonych standardów. Wybór kształtu miseczki, wypełnienia, odpowiedniego podtrzymania oraz materiału, także pozostawia wiele do życzenia. Ceniąc swoje zdrowie, decydujmy się na zakupy w wyspecjalizowanych sklepach bieliźnianych, oferujących szeroki wybór krojów, kształtów i rozmiarów, np. bielizna modelująca, gorsety. Każda z nas jest wyjątkowa i dokładnie taka powinna być jej bielizna, aby zachować odpowiednią higienę zdrowotną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *