Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

81 produkty

Push-upy to staniki usztywniane, z wkładkami z pianki, gąbki, wypełnionymi żelem silikonowym lub powietrzem. Ma to za zadanie sprawić, by nasze piersi w staniku wydawały się większe niż bez niego. Niektóre staniki push-up optycznie powiększają biust aż o 3 rozmiary! Dzięki temu nawet Panie z mniejszym biustem będą go mogły śmiało wyeksponować w głębokich dekoltach.

Biustonosze samonośne, Staniki samonośne

Istnieją też samonośne, naklejane staniki push up. Są to żelowe wkładki zakładane najczęściej pod wieczorowe kreacje z odkrytymi plecami. Gładkie push-upy z formowanymi miseczkami idealnie nadają się pod obcisłe bluzki. Koronkowe staniki push-up świetnie sprawdzą się w sypialni i sprawią że będziesz czuła się wyjątkowo seksownie. Praktycznie wszystkie staniki dostępne są w komplecie z brazylianami, figami a nawet pasem do pończoch. Tego typu staniki należą do najczęściej kupowanych na rynku.

Biustonosze usztywniane

Biustonosz podnoszący Staniki i biustonosze typu push up podkreślają biust i optycznie go powiększają. Podniesiony biust lepiej się układa i świetnie się prezentuje w różnych kreacjach i stylizacjach. Biustonosze push up Bardotti dostępne są w różnych rozmiarach, od najmniejszych do największych, czyli rozmiarach od A – F. Do wyboru mamy biustonosze w szerokiej gamie kolorystycznej, z możliwością swobodnego skomponowania kompletów wg własnych upodobań i aktualnych potrzeb.

Bielizna damska Bardotti

Rozwiń