Internetowy salon bielizny | 733 65 77 22
Internetowy salon bielizny | Bardotti.pl logo

Bielizna bezuciskowa

Thursday, December 12, 2019

To prawda co mówią o bieliźnie. Bielizna to nasza „druga skóra”. Po jej założeniu powinniśmy zaraz zapominać, że ją na sobie mamy, a podczas jej noszenia nie powinniśmy odczuwać żadnego dyskomfortu.

NIEWIDOCZNE W CENIE

Z reguły – poza specjalnymi stylizacjami – staramy się ją w pełni ukrywać. Żadna z nas nie chce, aby szwy od bielizny odznaczały się pod bluzką lub spodniami… ale jaką bieliznę wybrać, aby przeglądając się w lustrze nie zobaczyć odciskających się gumek od majtek lub fiszbin? Czy istnieje bielizna, która spełni te wymagania?

MAGICZNY TRIK

Tak! Na szczęście istnieje bielizna bezuciskowa. Wykonana jest z przylegających do ciała, elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtu sylwetki i pozwalają skórze oddychać. Szwy mogą być płasko wykończone lub może ich wcale nie być. Obecnie modna jest bezszwowa bielizna wycinana laserowo. Aby bielizna się nie zsuwała wykańczana jest silikonową taśmą, która nie uciska ciała.

WZORY I KOLORY

Nie oznacza to, że bielizna bezuciskowa jest płaska i nudna. Jeśli masz ochotę, możesz zdecydować się na jej odważniejszy wariant, np. w kolorze czerwonym. Co więcej, istnieją modele zdobione delikatnymi koronkami lub kokardkami.

Marki oferujące bieliznę damską, męską oraz dziecięcą mają w swoim asortymencie szeroki wybór bielizny bezuciskowej – biustonosze, figi, bokserki, body, skarpety oraz podkoszulki.