0 - 20 z 40 produktów

9 staników i 21 par majtek - tyle statystycznie posiada w swojej szafie każda kobieta. 1/3 deklaruje, że kupując ciuchy zwraca uwagę na to, czy będą pasować do posiadanej bielizny. Dlatego warto mieć w swojej szafie komfortową bieliznę pasującą na każdą okazję. Podstawowy komplet w bazowych kolorach będzie dobry zawsze wtedy, kiedy nie wiesz co na siebie założyć.

Bielizna bazowa

Dlatego tak istotne jest, żeby chociaż część zawartości naszej szuflady z bielizną była dość uniwersalna i stonowana. Co nie oznacza, że mamy nosić beżowe, bezkształtne spadochrony. Wręcz przeciwnie, bielizna bazowa powinna być dobrze dopasowana i ładna, tak, żeby niezależnie od sytuacji i okoliczności czuć się w niej absolutnie komfortowo. Bielizna to pierwsza warstwa odzieży, warstwa bazowa, dlatego musi być wygodna. Ale powinna być też ładna. W naszej kolekcji nawet gładkie, podstawowe modele mają w sobie "to coś" - najwyższej jakości materiały, subtelne wykończenie, czy ozdobny detal. Bezsprzecznie zapewnią komfort noszenia.

Komfortowa kolekcja bazowa

W naszej kolekcji must-have znajdziesz najnowsze propozycje topowych marek takich jak Gaia, Ava, Julimex czy Mediolano. Nie tylko damski komplet - biustonosz i majteczki, ale też koszulka i szlafrok.

Rozwiń